Muilo gėlės, jau daug kam žinomas žodžių junginys. Nors vis dar išgirstame klausimų, ar tai stabilizuoti gėlių žiedai, ar tai medžiaginės, silikoninės gėlės? Atsakome – ne. Muilo gėlės žiedo žiedlapiai (pabrėžiame, ne visas žiedas) pagaminti iš muilo. Kodėl pabrėžiame, jog ne visas žiedas pagamintas iš muilo? Na deja, bet nutinka taip, jog žodžių junginys Muilo Gėlės sudaro įspūdį panardinti visą sukomponuotą kompoziciją į karštą vonią su visomis meniniui išpildymui naudojamomis medžiagomis. Taip nesielkite! 🙂 Apie žiedlapių naudojimą rasite šiame straipsnyje plačiau.

Muilo Gėlių žiedlapių sudėtis

Muilo gėlių žiedlapių sudėtis yra patvirtinta ir sertifikuota tarptautinės tikrinimo, bandymo, sertifikavimo paslaugas atliekančios įmonės SGS kurios būstinė įsikūrusi Ženevoje, Šveicarijoje. SGS tikrinimo ir sertifikavimo kompanija turi daugiau nei 2500 biurų ir laboratorijų visame pasaulyje.

SGS sertifikavimas
SGS sertifikavimas

Muilo mišinys iš kurio gaminami Muilo Gėlių žiedlapiai susideda iš patikrintų medžiagų. Prieš naudojimą vandenyje, atidžiai perskaitykite sudėtį, atkreipkite dėmesį ar nesate alergiški nurodytiems dažikliams. Sudėtis pateikiame paveikslėlyje:

Muilo žiedlapių sudėtis

Muilo Gėlių kompozicija, kaip ją naudoti?

Įsigijote ar gavote dovanų Muilo Gėlių kompoziciją, tačiau nežinote kaip ja naudotis? Pradėkime nuo pradžių. Muilo gėlių žiedlapiai tai tik sudėtinė dalis visos gėlių kompozicijos. Kompozicija susideda iš šių medžiagų ją kuriant:

  • Indelis (popierinis arba keramikinis)
  • Floristinė oazė (joje komponuojama kompozicija)
  • Floristinė viela (gėlės stiebeliai)
  • Gėlės žiedas (putoplastinis šablonas, apipintas gėlės žiedlapiais kurie pagaminti iš muilo)
  • Dekoratyviniai žalumos elementai

Iš šių visų komponentų, galite naudoti tik muilo gėlės žiedo žiedlapius. Pildant šiltu vandeniu vonią, įmeskite vos kelis muilo žiedlapius po tekančiu vandeniu. Žiedlapiai ištirps, suputos. Naudoti duše, plauti rankų ir naudoti žiedlapius kaip įprasto muilo nerekomenduojame, kadangi tai muilas, jis taip greitai neištirpsta ir gali likti apnašų Jūsų praustuvėje. Taip pat pabrėžiame, jog tai nėra „vonios bomba“ ar jūros druska, muilo žiedai tirpsta lėtai, todėl rekomenduojame juos įdėti po tekančiu vandeniu pildant vonią.

Muilogeles.lt kuriamos kompozicijos

Mūsų el. parduotuvėje Muilogeles.lt siūlomos įsigyti Muilo Gėlių kompozicijos kuriamos su didele meile išpildant kiekvieną detalę. Mes kuriame ir prekiaujame kompozicijomis jau nuo 2018 metų, šviečiame ir skleidžiame žinią apie Muilo Gėles įvairiuose renginiuose, mugėse Lietuvoje. Turime oficialų, patvirtiną prekinį ženklą „Muilo Gėlės“ Lietuvoje, tad kiekviena mūsų sukurta kompozicija yra juo pažymėta. Rasite lipduką su prekės ženklu indelio apačioje, taip pat kiekviena kompozicija aprišama mūsų logotipu pažymėta dovanų juostele. Kviečiame įsigyti Muilo Gėlių kompozicijų, jas galite naudoti ir kaip namų interjero detalę, dekoraciją ir papildomai sunaudoti gėlių žiedlapius pagamintus iš muilo.

Straipsnis yra Muilogeles.lt svetainės nuosavybė. Naudoti straipsnio tekstą, ar teksto elementus kituose portaluose, be Muilogeles.lt administracijos sutikimo draudžiama.