Ar galima naudoti muilo gėlių žiedlapius kaip tikrą muilą ?

Kiekvieną muilo gėlių kompozicijos gėlės žiedlapį galite dėti į šiltą vandenį. Jis ištirps. Geriausiai žiedlapiai tirpsta šiltame vandenyje, tuomet atsiskleidžia ir žiedlapių kvapas.

Ar muilo gėlių kompozicijos kvepia ?

Taip. Muilo gėlių kompozicijų žiedlapiai skleidžia skirtingą kvapą. Pvz.: raudonos rožės kvepia vienu kvapu, gvazdikai jau kvepės skirtingu kvapu. Kvapas nėra labai stiprus.

Ar siunčiant muilo gėlių kompozicijas paštu, paštomatu ar kurjeriu jos nepasižeidžia?

Prieš išsiunčiant muilo gėlių kompozicijas, supakuojame jas į saugias kartonines dėžes. Pakuotės viduje naudojame oro pagalves, burbulinę apsauginę plėvelę. Šios priemonės apgaubia muilo gėlių kompozicijas ir neleidžia joms judėti dėžės viduje. Taip kompozicijos saugiai Jus pasiekia nepažeistos.

Kaip sužinoti muilo gėlių kompozicijos dydį ?

Mūsų el. parduotuvėje www.muilogeles.lt po kiekvienos kompozicijos nuotrauka ir kaina yra pasirinkimas „Papildoma informacija” šalia „Aprašymas”. Paspaudus šį skirtuką, pamatysite kompozicijos ilgį, plotį ir aukštį. Kai kurių kompozicijų plotis ir ilgis sutampa, tuomet matysite nurodytą tik plotį ir aukštį. Jei nematote nurodytų kompozicijos matmenų, parašykite mums el. paštu info@muilogeles.lt ir nurodykite kompozicijos kodą. Tuomet patikslinsime kompozicijos išmatavimus.

Kokia muilo gėlių žiedų sudėtis?